Los Serrano
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na forum o seriji Los Serrano
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ~~~*Tajna*~~~

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
~~~Big_brother~~~
Admin
Admin
~~~Big_brother~~~


Broj poruka : 661
Datum upisa : 28.03.2008

~~~*Tajna*~~~ Empty
PočaljiNaslov: ~~~*Tajna*~~~   ~~~*Tajna*~~~ I_icon_minitimePet 06 Jun 2008, 00:52

Za manje od 15h ćete saznati jednu tajnu,dali že tajna biti dobra ili loša saznaćete za manje od 15h.

Komentarišite kakva bi tajna mogla da bude
Nazad na vrh Ići dole
nery
Admin
Admin
nery


Broj poruka : 2513
Godina : 29
Location : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 28.02.2008

~~~*Tajna*~~~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~~~*Tajna*~~~   ~~~*Tajna*~~~ I_icon_minitimePet 06 Jun 2008, 16:20

ja ne znam
Nazad na vrh Ići dole
http://serrano4ever.blogger.ba/
~~~Big_brother~~~
Admin
Admin
~~~Big_brother~~~


Broj poruka : 661
Datum upisa : 28.03.2008

~~~*Tajna*~~~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~~~*Tajna*~~~   ~~~*Tajna*~~~ I_icon_minitimePet 06 Jun 2008, 23:19

Prije nekoliko neki članovi su dobili tajni zadatak da se svađaju sa ukućanima.Neke je taj zadatak izbacio npr Milicu koja je izašla iz kuće. Iako nije znala za zadatak bigi je pokušao natjerati da ostane ali nije bilo šanse.I članovi ove grupe pišu na zadnjoj stranici TAJNE SOBE i te osobe su samo vidjele tu kategoriju koju sada vidite i vi...A nadam se da nezamjerate pojedinim članovima.Neki pričaju da je La cicha looda neki prihvataju ali eto Komentarišite.
Nazad na vrh Ići dole
jovan-fun serano
Admin
Admin
jovan-fun serano


Broj poruka : 4263
Godina : 33
Location : Sa Tete na pustom ostrvu
Datum upisa : 07.12.2007

~~~*Tajna*~~~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~~~*Tajna*~~~   ~~~*Tajna*~~~ I_icon_minitimePet 06 Jun 2008, 23:21

kako ste pakosni....aaaa lol xaaxaxaxa
Nazad na vrh Ići dole
http://www.losserrano.in-goo.com
nery
Admin
Admin
nery


Broj poruka : 2513
Godina : 29
Location : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 28.02.2008

~~~*Tajna*~~~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~~~*Tajna*~~~   ~~~*Tajna*~~~ I_icon_minitimeSub 07 Jun 2008, 01:12

pa morali smo biti,svi et da znate,i ja sam bila na zadatku,zato sam takva bila,sve mi je zao,ocetel oprostiti,a victor-guille,vidis da nisam bas takva kako si ti mislio
Nazad na vrh Ići dole
http://serrano4ever.blogger.ba/
La*ciChA*SeRaNo
Mod
Mod
La*ciChA*SeRaNo


Broj poruka : 1121
Godina : 30
Datum upisa : 30.12.2007

~~~*Tajna*~~~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~~~*Tajna*~~~   ~~~*Tajna*~~~ I_icon_minitimeNed 08 Jun 2008, 15:14

nery ::
pa morali smo biti,svi et da znate,i ja sam bila na zadatku,zato sam takva bila,sve mi je zao,ocetel oprostiti,a victor-guille,vidis da nisam bas takva kako si ti mislio

Izvinjavam se svima zbog uvreda..Nadam se da nas razumijete jer je to bio zadatak......I nadam se da ne mislite vise da sam looda...Smile)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





~~~*Tajna*~~~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~~~*Tajna*~~~   ~~~*Tajna*~~~ I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
~~~*Tajna*~~~
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Tajna soba

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Los Serrano :: Veliki brat-
Skoči na: